TRY
English
0352 351 28 00
0

0 item(s) - 0.00 TL Checkout

  • Your shopping cart is empty!

LEGENDARY FLAVORS

About Us

"Gıda seçiminin, dengeli hayat sürmeye, ruhunuzu beslemeye, sevdiğiniz şeyleri yapmak için enerji temin etmeye ve kişisel olarak iyi durumda olmaya ilham vermeye, net etkisi olduğuna inanıyoruz." Bu inanca dayanarak %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan şirketimiz, yarım asırlık tecrübesi ile, en hijyenik şartlarda insan ve çevre sağlığını düşünerek, uzman kadrosunu teknoloji ile birleştirerek üretim yapmaktadır.

Türkiye'nin en kaliteli ve hijyenik gıda şirketi olmak amacıyla gıda sektörüne giren Kayseri ilinde et ve et ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, hijyen ve kaliteyi prensip olarak benimseyen gıda güvenliğinin ve lezzetinin ayrılmaz bir ikili olduğunun bilinciyle et ve et ürünlerini olması gereken standartlara getirmek için çalışmaktadır. Firmamız TSE HACCP , ISO 22000, standartlarına göre üretim yapmaktadır.

ER ET ERCİYES ET VE ET ÜRÜNLERİ çalışanları olarak verimliliğin artırılması , sistemlerin geliştirilip korunması , işimizin gereklerini tek seferde en doğru biçimde yerine getirmek konusunda sorumluluklarımızı kabul eder, kaynaklarımızı dikkatli ve etkin kullanıp her noktada başarıyı hedefleriz.

Kendini Yöneten Takımlar halinde çalışmayı benimsemiş, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmeyi, farklı fikirleri en iyiye ulaşma da bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı süreç odaklı yönetim sistemi ile entegre ederek sürekli gelişmeye çalışırız.

Çalışanlarımızın kendi sorumluluk alanında birer lider olduğuna inanır, Kendini Yöneten Takımlar çerçevesinde dönüşümlü liderlik modelini uygulayarak bu konuda gelişmeleri için destek veririz. Çalışanlarımızın işlerini yaparken en doğru kararları en doğru zamanda verebileceğine inanır, bunu geliştirmek için destekleriz. İşimizi yaparken ilişki halinde bulunduğumuz herkes ile etkin verimli iletişim kurmak temel sorumluluklarımızdan biridir. İletişim kurarken empati yaparak kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyarak dinlemeyi ve konuşmayı temel adım olarak kabul eder, kişileri etkin dinlemenin bizi başarılı kılacağına inanırız.