TRY
English
0352 351 28 00
0

0 item(s) - 0.00 TL Checkout

  • Your shopping cart is empty!

LEGENDARY FLAVORS

Membership Agreement

Kullanıcı, www.erciyessucuk.com.tr’a üye olurken verdiği bilgilerin doğruluğunu ve bu internet sitesinde alışveriş işlemini yasal yollar ile yapacağını, www.erciyessucuk.com.tr’de kötü niyetli işlemler yapmayacağını peşinen kabul ve beyan eder.


Kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğinden üyenin kendisi sorumlu olup, bunların kaybından veya üçüncü şahıslara verilmesinden dolayı doğan zararlardan ERCIYES SUCUKLARI sorumlu tutulamaz.


Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Erciyes Sucukları sorumlu değildir. ERCIYES SUCUKLARI, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


ERCIYES SUCUKLARI işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


ERCIYES SUCUKLARI, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bu internet sitesi ERCIYES SUCUKLARI’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ERCIYES SUCUKLARI, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


ERCIYES SUCUKLARI bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ERCIYES SUCUKLARI markası ve diğer markalar, www.erciyessucuk.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ERCIYES SUCUKLARI’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve ERCIYES SUCUKLARI tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından ERCIYES SUCUKLARI hesabının gerek ERCIYES SUCUKLARI’nı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya ERCIYES SUCUKLARI’nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde ERCIYES SUCUKLARI, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, ERCIYES SUCUKLARI internet sitesi uzerinde yer alan "tavsiye edin, puan kazanın" uygulamasi, İstenmeyen Ticari İleti/ "unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı hediye çekleri ve kazanmış olduğu puanları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. ERCIYES SUCUKLARI’nın bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.


ERCIYES SUCUKLARI, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.