TRY
English
0352 351 28 00
0

0 item(s) - 0.00 TL Checkout

 • Your shopping cart is empty!

LEGENDARY FLAVORS

Terms & Conditions

Ürün İade İşlemleri:

Alışveriş sitemiz üzerinden yapılan satışlar için Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uygulamaktadır.

İade edilecek ürün veya ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Kargo taşıması nedeniyle üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise teslim anında teslim fişini onaylamadan önce kargo firması yetkilisinden hasar tesbit tutanağı (zabıt) tutturularak iade edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim ediniz. Aksi takdirde kargo hasarlarından kaynaklanan hasarlardan veya kullanım kayıplarından sorumluluk müşterinin olacaktır ve ürün bize geri iade edilemez.

Cayma Hakkı Nedeniyle İade Koşulları:

 • İadenin, satın alınan ürünün etiketi, vakumlu veya jelatinli ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.
 • Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için bir haftalık geri iade süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.
 • Satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir.
 • Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.
 • Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı sözkonusu değildir.
 • İade edeceğiniz ürüne ilişkin Ürün İade Formu doldurunuz. Formunuz onaylandıktan sonra size iade dönüş numarası verilecektir. İade dönüş numarasını iade formuna yazdıktan sonra ürünle birlikte bize gönderiniz. Ürün iade formu doldurulmadan ve geri dönüş numarası alınmadan yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecek ve ürünler teslim alınmadan müşteriye geri gönderilecektir.
 • Ürünle birlikte orjinal faturası (iade faturası kesilecekse ekine faturamızın fotokopisi eklenir), orjinal kutusu, ambalajı, garanti kartı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır.

Ayıplı Mal İade Koşulları:

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı ürün bildiriminde bulunmalıdır. Ayıplı ürün bildiriminde, ürünün ithalatçısı veya yetkili servisi tarafından düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri bu hakdan faydalanamaz. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerine göre ayıplı mal statüsünde bulunan ürünün orjinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarlarının eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. Ürün iade edilirken ürün faturasını da geri gönderilmelidir. İade faturası kesilecekse ekine faturamızın fotokopisi eklenir. İade edeceğiniz ürüne ilişkin Ürün İade Formunu doldurunuz. Formunuz onaylandıktan sonra size iade dönüş numarası verilecektir. İade dönüş numarasını ilgili formun üzerine ekledikten sonra ürünle birlikte bize gönderiniz. Ürün iade formu doldurulmadan ve geri dönüş numarası alınmadan yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecek ve ürünler teslim alınmadan müşteriye geri gönderilecektir.

Para İade Süresi:

İade edilen ürünlerin bedeli, ürün bize ulaştığı ve yukarıdaki şartların sağlandığı belirlendikten itibaren 10 (on) gün içinde iade edilir.

İade Yöntemi ve Taşıma:

Erciyes Sucukları tarafından onaylanan geri iade gönderimlerinizin tarafımızdan anlaşmalı kargo ile yapılması durumunda;

Kargo Ücreti:

 • Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünlerde SATICI tarafından karşılanır.
 • Ayıplı Malların iadesinde SATICI tarafından karşılanır.
 • Anlaşmalı kargolarımız dışında yapılan geri gönderimlerde kargo bedeli müşteri tarafından karşılanmalıdır. Aksi takdirde ürün geri gönderilir. Size anlaşmalı kargo firma bilgisi iade öncesinde bildirilecektir