TRY
English
0352 351 28 00
0

0 item(s) - 0.00 TL Checkout

  • Your shopping cart is empty!

LEGENDARY FLAVORS

Delivery Information

Teslimat Koşulları

 

Kapıda ödeme hizmeti, ilgili kargo firması personeli tarafından ürün teslimi ile eş zamanlı olarak yerine getirilir. Kapıda yapılan kredi kartlı ödemelerde taksit imkanı bulunmamaktadır.

 

Kapıda ödeme seçeneğiyle verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefonla sipariş ve ödeme teyidi alınacaktır. Bu nedenle üyelik bilgilerinizde size ulaşabileceğimiz telefon numaralarının girildiğine emin olunuz. Ödeme yapmamanız veya eksik yapmanız durumunda kargo teslimatı yapmayacaktır.

 

Teslimat

 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacak ve aynı gün kargoya teslim edilecektir.

 

Teslimat Süresi

 

Sipariş verildiğinde ürünler aynı gün kargoya verilir. Ödeme kargo firmasına yapılmaktadır. Kredi kartı veya nakit ödeme yapılabilmektedir. Kayseri'ye 750 kilometreye kadar olan teslim noktaları için teslimat süresi bir gün, daha uzak noktalar için iki gündür.

 

Kargo

 

17:30'a kadar alınan tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde hazırlanarak kargoya sevk edilir. 17:30’dan sonra vereceğiniz siparişler için siparişinizi takip eden ilk çalışma gününde kargoya sevki gerçekleştirilecektir.

 

Sipariş Adresiniz Hakkında

 

Sipariş adresinizde mesai saatleri içerisinde size ulaşılabilecek bir adres belirtmenizi tavsiye ederiz. Sipariş adresinizde bir değişiklik olması durumunda müşteri hizmetlerimizi arayarak değişikliği bildirmenizi rica ederiz.

 

Siparişim Ne Zaman Ulaşır?

 

Sevk edilen ürünlerin ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Anlaşmalı kargonun taahhüt ettiği süreler üzerinden tahmini olarak siparişinizin ne zaman ulaşacağını öğrenebilirsiniz.

 

Siparişinizin Gecikmesi Durumunda

 

Eğer size bildirilen zaman içerisinde siparişiniz ulaşmaz ise lütfen müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz. erciyessucuk.com.tr yanlış verilen adreslerden dolayı yapılamayan teslimatlardan sorumlu değildir.